Contact

Middels onderstaand formulier kunt u een e-mail sturen aan AV DEM.
Wij nemen dan z.s.m. contact met u op.

Contactformulier

Vul aub de naam in van het lid
Vul aub uw E-mail adres in.
Vul aub de naam in van het lid
Vul aub uw bericht in

Bezoekadres

Adrichemlaan 1/A
1947 KX Beverwijk
Tel: 0251-238880

Postadres

Laan van Archeologie 27
1948 CH Beverwijk

Ledenadministratie

Annemarie van Rookhuizen
Calsplantsoen 29
1945 SL Beverwijk
0251-248131
ledenadministratie@avdem.nl

Wie doet wat bij AV DEM?

Bestuur

Voorzitter Rob Tuinstra voorzitter@avdem.nl
Secretaris Jacques Niesten secretaris@avdem.nl
Penningmeester Simon van Rookhuizen penningmeester@avdem.nl
Wedstrijdorganisatie Weg (WWO-W) Rob Kleine robkleine@planet.nl 
Wedstrijdorganisatie Baan (WWO-B) vacant wedstrijden@avdem.nl 
Kantine & Activiteiten (WKA)       Vacant  
Accommodatiezaken (WAZ) Henk Martens waz@avdem.nl
Technische Zaken (WTZ) Vacant  
Communicatie en PR (WCPR) Ruud Riksman wcpr@avdem.nl
Jeugdraad (JR) vacant jeugdcommissie@avdem.nl 
     

Coördinatoren

Trainingscoördinator TCWA-pupillen vacant pupillen@avdem.nl
Trainingscoördinator TCWA-junioren Vacant cdcoordinatorDit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  
Trainingscoördinator TCWA-senioren Vacant tcwaDit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 
Trainingscoördinator TCRA Martin van Noort martinvannoort@live.nl                     
Club van Honderd Jacques Niesten jacques.niesten@ziggo.nl 
Ledenadministratie Annemarie van Rookhuizen ledenadministratie@avdem.nl 
Clubrecords Ben Bakker clubrecords@avdem.nl 
Jury coördinator  Michel Post juco@avdem.nl
Baanwedstrijden Organisatie thuiswedstrijden vacant wedstrijden@avdem.nl
     

Communicatie en PR

   
Website en digitale nieuwsbrief WCPR redactie@avdem.nl
Website pupillen  Gerrit Tigchelaar  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 
Beeld en geluid Henk Martens (ad interim)  
     

Secretaris uitwedstrijden

A junioren, senioren, masters
B, C, D junioren
Vacant uitwedstrijden@avdem.nl
Pupillen Gerrit Tigchelaar  tigch@ziggo.nl 
     

Wegwedstrijden

   
Tata Steel Marquetteloop  Richard de Graaf Richard.de.Graaf@hotmail.com
Runnersworld AV DEM Strandcross Vacant  
  Max Commandeur Maxenastrid@ziggo.nl
     

Hoofdtrainers 

   
A, B junioren, senioren vacant  
B, C junioren
Rob Boellaard

Martien Martens
robboellaard@outlook.com

mjjm.martens@quicknet.nl
D junioren Claudia Kes-Mura claudia.mura@hotmail.com
Pupillen  Gerrit Tigchelaar  tigch@ziggo.nl 
G-atleten  Tracy Andringa  Andringa@ziggo.nl
MILA wedstrijd Baan  Frans van der Kolk   
Loopgroep MILA  Rudi Kalter  
Recreatieve baanloopgroep  Mart van Hoolwerff  vanhoolwerff.nas@casema.nl 
Recreatieve lopers

Vacant
Ans Duin
Martin van Noort

vacant
ladie-an@casema.nl
martinvannoort@live.nl

Sport overdag  Mariet Thomas  hthomas@ziggo.nl 
     
Zaterdag Martin van Noort martinvannoort@live.nl    
  Annelies van de Nieuwendijk  
     
   Ralph Apeldoorn  

Medische commissie

Fysiotherapeut 
Eens in de 2 weken op maandag gratis spreekuur
graag vooraf even bellen naar 0251-222786
Menno van Lieshout  kloekenvanlieshout@planet.nl
Sportmasseur  Rob van Rookhuizen  rvanrookhuizen@hotmail.com 
     
© AV DEM | KvK 40594998